• Čo si máme priniesť do MŠ

• Prezuvky- podpísané sandále/ papuče s bielou podrážkou a uzavretou pätou ( nie na šnurovanie, nie šľapky, ale prezuvky so zapínaním, ktoré nebude robiť dieťaťu ťažkosti)
          • Pyžamo- podpísané (1x týždenne, v pondelok sa prinesie v piatok vezme domov na opranie)
          • Náhradné oblečenie- popísané spodné prádlo, pančuchy, ponožky, nohavice(tepláky, legíny), tričko (oblečenie vložiť do igelitového vrecúška a do skrinky v šatni)
          • Pracovné oblečenie- podpísané dlhé tričko, zásterka (vhodná pre deti pri výtvarných činnostiach)
          • Pokrývka hlavy- podľa počasia ( šiltovka, klobúk, čapica)
          • Vankúš s obliečkou- podpísaný, vhodnej veľkosti (Deti v triedach CZŠ, MŠ nie)
          • dievčatá hrebeň alebo kefu na vlasy (ideálne sú umelohmotné hrebene, ktoré sa ľahko dezinfikujú)
          • Igelitové vrecúško- v prípade potreby na znečistené veci

VŠETKO JE POTREBNÉ MAŤ PODPÍSANÉ MENOM DIEŤAŤA !!!

Je dôležité obliekať deti do oblečenia bez náročného a tesného zapínania, bez drobných gombíkov, opaskov, trakov a iných prekážok, ktoré dieťa nedokáže zvládnuť a ktoré mu spôsobujú stresové okamihy a odoberajú zo zdravého sebavedomia z vlastnej šikovnosti

Dieťa musí mať všetky svoje veci (aj tie, ktoré má oblečené v MŠ) OZNAČENÉ MENOM.

• Splnomocnenie na prevzatie dieťaťa inou osobou
          • Súhlas so spracovaním osobných údajov
          • Aktuálny kontakt na zákonných zástupcov

Tlačivá nájdete na stránke MŠ Hviezdoslavov, prosíme Vás sledujte pravidelne aktualizácie.

Čo je zakázané nosiť do MŠ

• Hračky z domu
          • Drahé, cenné predmety
          • Mobilné telefóny
          • Lieky
          • Sladkosti a iné jedlo odkladať v skrinke, či vo vreckách detí
          • Kefky a pasty na umývanie zubov
          • Úbory na cvičenie

• Materská škola Hviezdoslavov
      • Kmeňová budova: 0948 948 057 Prístavba: 0948 948 057 MŠ v CZŠ sv. Martina: 0948 792 744 Elokované pracovisko v ZŠ I. Illésházyho: 0915550727
      • Hviezdoslavov, Školská ulica 51/6 930 41 Hviezdoslavov Slovakia
      • Mgr. Jaroslava Slivková DiS. mob.: 0948 763 615 Konzultačné hodiny: Ut: 8:00-16:00 po telefonickom dohovore
      • ThLic. Marek Heczei, PhD. mob.: 0904 321 466 e-mail: Heczei@Hviezdoslavov.sk Konzultačné hodiny: Utorok od 15.00 – 17.00 hod. Streda od 15.00 – 17.00 hod. Štvrtok od 8.00 – 12.00 hod.
      • Hlavná ulica 8/10 930 41 Hviezdoslavov 031/562 50 35 (v úradných hodinách) obecny@hviezdoslavov.sk
      • Elokované pracovisko v ZŠ I. Illésházyho Eliášovce 1064 930 38 Nový Život